O nás

Jsme spolehlivá firma Jaro-balony.cz, s.r.o. z Olomouce, s několika kamennými pobočkami, s desetiletou tradicí, osobním přístupem
a s několika tisíci odlétanými vzduchoplavci bez nehody. Nabízíme vyhlídkový let balónem nad Ostravou a létáme nejen na Ostravsku,
ale po celé Moravě a ve Východních Čechách.

Klademe důraz na bezpečnost a kvalitu vyhlídkovéholetu, která je pro nás vždy prioritou. Nelétáme za špatného počasí, kdy let v takovén počasí není ,, vyhlídkový let horkovzdušným balonem "


Vyhlídkové lety balonem létáme jen malými a středními balóny pro 2, 6, 7 nebo 12 osob.

Nabízíme vyhlídkový let balonem, který má bezbarierový nástup do koše u balónu OK 8870 vhodný pro seniory nebo osoby s nižší pohyblivostí.

Máte-li zájem o vyhlídkový let soukromý, rodinný, romantický let pro dva nebo reklamní let, rádi se podřídíme Vaším požadavkům a nabídneme Vám let balónem na míru, který splní Vaše přání.-volejte 608 819 116 pro Váš požadavek.

Nabízíme široký výběr startovacích míst po celé Moravě a ve Východních Čechách. U soukromých vyhlídkových letů balonem si volíte místo startu sami, například u svého domku, chaty nebo sídla firmy.

Vyhlídkové lety balonem provozujeme od dubna do listopadu, jen za pěkného počasí.

Zažijte romantiku, dobrodružství, nezapomenutelné dechberoucí okamžiky... Splňte si svůj sen!

Nebo obdarujte své blízké, přátele, zaměstnance, obchodní partnery originálním dárkem od nás, který bude mít úspěch.