Let balónem  Bouzov

Zapomeňte na denní starosti a podívejte se s námi z ptačí perspektivy na nádherný hrad Bouzov. Nechejte se unášet větrem nad malebnou krajinou výběžků Drahanské vrchoviny. Lety balónem jsou na Bouzově oblíbené, jelikož se zde každoročně pořádá největší balonová v ČR, akce Balóny nad hradem Bouzov. Pokud si vyberete let z Bouzova, nabídne se Vám dechberoucí pohled na podhůří Jeseníků, kde se v dáli vyjímá Praděd s výškou 1491m nad mořem. Na jih od Bouzova nepřehlédneme rozkládající se úrodnou Hanou zakončenou Chřiby, které se vztyčují za Kroměříží. Z pohledu na východ je vidět Hostýnsko-Vsetínská vrchovina. Z té ční poutní místo 735 m nad mořem - Hostýn, s pohledem na vyčnívající národní kulturní památku Bazilika Nanebevzetí Panny Marie.

               Objednat letenku na let balónem Bouzov >>

                                      Let balónem Olomouc

Startujeme téměř v centu moravské metropole Olomouc. Po startu vyhlídkového letu balónem, kdy nebudete moci úžasem dýchat, se Vám nabídne pohled na historické centrum Olomouce se světoznámými památkami, jako je Katedrála svatého Václava, kostel Panny Marie Sněžné, Sloup nejsvětější Trojice, Hradisko a spousta jiných památek. Let balónem Olomouc nám nabídne také pohled na řeku Moravu a pohledy na okolí, jako např. bazilika na Svatém Kopečku. Pokud přeje počasí, jsou vidět města Uničov, Přerov, Prostějov, Litovel, Šternberk. Za Šternberkem se v dáli tyčí 1491 metrů vysoký vysílač Praděd.
Let balónem nad Olomouci je nejžádanější lokalita v námi nabízených letech. Jsme tu domácí a určitě Vás nezklameme. 


                    Objednat letenku na let balónem Olomouc >>

                                     
                                          Fotogalerie s lokalitami ostatních námi létaných lokalit >>

Všechny naše létané lokality - 

Bouzov, Frýdek-Místek, Hradec nad Moravicí, Hukvaldy, Kroměříž, Lanškroun, Olomouc, Opava, Ostrava, Prostějov, Štramberk, Šumperk, Zlín